Sebastian Ogonowski – bereiter

Team
Sebastian Ogonowski – bereiter
1022

Views

Sebastian przygodę jeździecką zaczął w wieku 14 lat w prywatnej stajni w Bielsku Białej,gdzie już po roku zaczął trenować na koniach sportowych przez trzy sezony, mimo tego jego ambicje wzrosły i podjął pracę w KJ Artemor w Jawiszowicach, gdzie pod okiem znanego trenera Bogdan Kuchejda zdobywał doświadczenie w zawodach skokowych mając świetna stawkę koni na których osiągał duże sukcesy.W latach 2009-2013 prowadził stajnie Rolex w której prowadził pensjonat dla koni ,treningi i handel końmi sportowymi,lecz zawsze marzeniem było uczuć się od najlepszych co wiązało się z wyjazdem do Niemiec gdzie przez 2,5 roku nabierał doświadczenia w stajni Tiger w Oeschebüttel w której został czołowym jeźdźcem.Mając świetnego trenera zaczął trenować konie dla Związku Holsztynskiego przygotowując konie na aukcję i do zawodów a także dla znanego jeźdźca Rolfa-Görana Bengtssona, żeby podnosić swoje umiejętności startował w zawodach mając świetne 4 konie na których zdobywał czołowe lokaty.
O NAS

Klub Jeździecki Wechta został założony w 2002 roku z inicjatywy Dariusza Wechta. Stajnie klubu znajdują się w Rosnówku pod Poznaniem, na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego.
Od początku istnienia specjalizuje się w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Barwy klubu reprezentują aktualnie Małgorzata Koszucka, Natalia Czernik i Maksymilian Wechta.
W przeszłości reprezentowali nas także Krzysztof Ludwiczak, Waldemar Rogowski, Marek Wacławik, Hubert Ludwiczak i Łukasz Szustorowski. Funkcje trenerów w klubie sprawowali kolejno Jacek Wierzchowiecki, Herbert Meyer, Achaz vonBuchvaldt oraz Rudolf Mrugała. Aktualnie nasi zawodnicy trenują pod okiem Jana Vinckiera z Belgii. Przy klubie działa także Stacja Ogierów, która posiada własne laboratoria i oferuję szeroką gamę najbardziej wartościowych ogierów. Stajnia prowadzi także własną działalność hodowlaną.

KONTAKT

Klub Jeździecki Wechta
Leśna 22
62-052 Rosnówko
NIP:777-26-97-571

Aleksander Wechta 0048 509133820 – kjwechta@o2.pl
Maksymilian Wechta 0048 501662057 – makwech@wp.pl