GOSIA W LESZNIE

Aktualności
GOSIA W LESZNIE
719

Views

Podczas gdy Maks startuje na CSI*** w Herning, Małgosia uczestniczy w Zawodach Ogólnopolskich w Lesznie z okazji 18-sto lecia istnienia JKS Przybyszewo.

zabrała ze sobą dwa konie dla których są to pierwsze zawody:

  • ogiera Chepettano (Chepetto-Calido)
  • ogiera Calihall (Casall-Heraldik xx) oraz

Quintmana, Alvaro, Corisa, Alexa i Singulord Saphira

O NAS

Klub Jeździecki Wechta został założony w 2002 roku z inicjatywy Dariusza Wechta. Stajnie klubu znajdują się w Rosnówku pod Poznaniem, na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego.
Od początku istnienia specjalizuje się w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Barwy klubu reprezentują aktualnie Małgorzata Koszucka, Natalia Czernik i Maksymilian Wechta.
W przeszłości reprezentowali nas także Krzysztof Ludwiczak, Waldemar Rogowski, Marek Wacławik, Hubert Ludwiczak i Łukasz Szustorowski. Funkcje trenerów w klubie sprawowali kolejno Jacek Wierzchowiecki, Herbert Meyer, Achaz vonBuchvaldt oraz Rudolf Mrugała. Aktualnie nasi zawodnicy trenują pod okiem Jana Vinckiera z Belgii. Przy klubie działa także Stacja Ogierów, która posiada własne laboratoria i oferuję szeroką gamę najbardziej wartościowych ogierów. Stajnia prowadzi także własną działalność hodowlaną.

KONTAKT

Klub Jeździecki Wechta
Leśna 22
62-052 Rosnówko
NIP:777-26-97-571

Aleksander Wechta 0048 509133820 – kjwechta@o2.pl
Maksymilian Wechta 0048 501662057 – makwech@wp.pl