Barbara Salamon – luzaczka

Team
Barbara Salamon – luzaczka
925

Views

Przygoda, pasja i miłość do koni pojawiła się już gdy byłam pięcio letnią dziewczynką.
Konie były obecne w mojej rodzinie od kilku pokoleń.
W wieku czternastu lat wyjechałam na swój pierwszy obóz jeździecki.
W kolejnych latach zaczęłam poszukiwać czegoś więcej i wtedy trafiłam do stajni pana Andrzeja Gołasia. Tam miałam pierwszy kontakt z końmi sportowymi. Po około dwóch latach dzięki panu Andrzejowi poznałam Olę Lusine i Artura Gołasia, u których rozpoczęła się moja prawdziwa przygoda i praca z końmi. Dzięki mojej determinacji, cierpliwości i wyrzeczeniom oraz wiedzy, która otrzymałam od Oli i Artura stałam się top groomem. W 2013 roku rozpoczęłam współpracę w KJ Wechta na stanowisku luzaka Maksa. Pod moja opieka są : “londek”, “bolka”, “calinek”, “corki”, “mega wąż”, “quintusek” , “donka”, “quve”, Charlene i Quinchella. Razem z Maksem przemierzamy tysiące kilometrów żeby zdobywać doświadczenie i sławę na ważnych imprezach jeździeckich. Moja miłością stajenną jest “Calinek”.

O NAS

Klub Jeździecki Wechta został założony w 2002 roku z inicjatywy Dariusza Wechta. Stajnie klubu znajdują się w Rosnówku pod Poznaniem, na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego.
Od początku istnienia specjalizuje się w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Barwy klubu reprezentują aktualnie Małgorzata Koszucka, Natalia Czernik i Maksymilian Wechta.
W przeszłości reprezentowali nas także Krzysztof Ludwiczak, Waldemar Rogowski, Marek Wacławik, Hubert Ludwiczak i Łukasz Szustorowski. Funkcje trenerów w klubie sprawowali kolejno Jacek Wierzchowiecki, Herbert Meyer, Achaz vonBuchvaldt oraz Rudolf Mrugała. Aktualnie nasi zawodnicy trenują pod okiem Jana Vinckiera z Belgii. Przy klubie działa także Stacja Ogierów, która posiada własne laboratoria i oferuję szeroką gamę najbardziej wartościowych ogierów. Stajnia prowadzi także własną działalność hodowlaną.

KONTAKT

Klub Jeździecki Wechta
Leśna 22
62-052 Rosnówko
NIP:777-26-97-571

Aleksander Wechta 0048 509133820 – kjwechta@o2.pl
Maksymilian Wechta 0048 501662057 – makwech@wp.pl